Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR

Bel simidi Liposuction nedir?

Bel simidi Liposuction doğrudan bel çevresi ve göbek bölgesini hedef alan bir liposuction çeşididir. Bel simidini bu kadar belirgin hale getiren yağ birikintilerinin orantılı bir şekilde kaldırılmasını hedeflemektedir. Böylece esneyen deri yeni bel bölgesi şekline adapte olacak ve siz de bunu hemen fark edeceksiniz!


Bel Simidi Liposuction işlemi için iyi bir aday mıyım?

Eğer bel simidiniz (çevreniz) ne kadar diyet ve egzersiz yaparsanız yapın gitmiyorsa, gerçek bir problem olan egzersize dirençli yağ dokularınız var demektir. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu liposuction uygulamasıdır. Eğer böyle bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız ya da liposuction uygulamasının spor salonda elde ettiğiniz sonuçların ötesinde olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bize 232-4212644’den ulaşabilirsiniz.


Bel simidi liposuction ameliyatının maliyeti nedir?

Ameliyatın maliyeti işlemin karmaşıklığına, seçilen hastaneye ve cerrahınız ile yapacağınız konsültasyon muayenesinden sonra belirlenecek birkaç değişkene bağlı olarak yaklaşık 2.000 – 8000 TL arasındadır.

 

 


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


-YÜZ
-MEME
-VÜCUT
-DOLGU
-CİLT
-SAÇ EKİMİ