Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR


burun-estetiği-ameliyatı

Burun Estetiği Nedir? Nasıl Yapılır? İzmir’de Burun Estetiği Yaptırmak İsteyenlere Tavsiyeler

Burun estetiği ameliyatı, kliniğimizde yapılan en özellikli ameliyatların başında gelmektedir. Son on senede gelişme kaydetmiş olan yeni teknikler ile, eskiden elde edilemeyen benzersiz estetik neticelere ulaşılabilen bir uygulamadır.

Burun, karmaşık yapısı, narinliği ve üç boyutluluğu yönünden bedende diğer hiçbir organda bulunmayan eşi benzeri olmayan bir anatomik yapıya sahiptir. Diğer kozmetik programlardan değişik olarak resmen bir heykel yontmaya benzer. Burun estetiği cerrahları üst düzeyde el becerilerine sahip olmalıdırlar. En yenilikçi teknikleri, en güvenilir ortamda, en kısa sürede yapmaktan gurur duyuyoruz. Burun estetiği ameliyatı, evrensel kozmetik yüz cerrahisi bölümünde kabul görmüş en son teknikler ile, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle ameliyatın son adımına kadar uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı yumuşak dokunuşlar ve çok hassas anatomik düzenlemeler gerektirmektedir. Eğer operasyon, ameliyat tecrübesi çok olmayan eli ağır cerrahlar tarafından gerçekleştirilirse, burun anatomisinde bozulma, burunda ve yüzde aşırı şişme, ödem ve morarma daha çok görülecek, bundan dolayı iyileşme süreci de uzayacaktır.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Normal Yaşama Dönüş Süresi

Konforlu burun estetiği hastalarımızın pek çoğu 4-7 gün süre ile özenle uyguladığımız ufak boyutlardaki burun ateli yardımıyla çok az acı, şişme ve morarma yaşarlar. Burun estetiği ameliyatları ardından göz çevresindeki morarma her zaman görülmesine rağmen kullandığımız tekniklerle burun estetiği ameliyatlarımızda bu hal gerektiğince azalabilmektedir. Hastalarımız yalnızca kapatıcı ile basitçe maskeleyebilecekleri çok ufak boyutlardaki burun morlukları ile bir hafta sonra günlük yaşamlarına ve işlerine geri dönebilmektedirler. Pek çok hasta günlük yaşamlarına ve işlerine operasyondan aşağı yukarı bir hafta sonra başlamakta ve programdan 10-14 gün ardından da çok sık ve ağır olmamak kaydıyla fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilmektedirler.

Ayrıca Burun estetiği hakkında detaylı bilgi yazımızı mutlaka okumalısınız.


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


yuz-estetigi
-YÜZ
gogus-buyutme
-MEME
vucut-estetigi
-VÜCUT
dudak-estetigi
-DOLGU
cilt-bakimi
-CİLT
sac-ekimi
-SAÇ EKİMİ