Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR

 

Yeni nesil silikon meme implantları doğal, uzun ömürlü ve güvenli meme büyütme operasyonları için en iyi seçimlerdir.

Günümüzde, silikon meme implantları artık sızıntının mümkün olmadığı katı kıvamlı, sıvı olmayan ve son derece yapışkan silikon jel bir çekirdek ile üretilmektedir. İçerdikleri yumuşak ve katı kıvamlı çekirdekler sayesinde hem yumuşak hem de sızdırmaz olan ve bu özellikleriyle jelibon şekerlere benzeyen bu implantlara “Yapışkan jel implantları” denir. Bu yeni silikon teknolojisi nedeniyle, serum fizyolojik ve silikon arasında bir seçim yapmak çok daha kolay hale gelmiştir. Yeni nesil implantlar sadece katı foros sobre compra de viagra kıvamlı jel formunda değil aynı zamanda da “yapışkan”dır. Bu kendine yapışarak silikon çekirdekten uzaklaşamayacağı anlamına gelmektedir.

Bu jel katı kıvamlıdır ancak sert değildir.  Aslında tam tersine oldukça yumuşak ve esnektir ve bu sayede ameliyattan sonra çok doğal bir his ve görünüm yaratır. Yüksek yapışkanlıktaki silikon jel implantlar meme implantı ameliyatlarında en üst standardı yansıtırlar ve meme büyütme hastalarının çoğunda üstün sonuçlar yaratmaktadırlar. Yapışkan jel implantları daha doğal bir görünüm ve his sağlarken, serum fizyoloijk implantlara kıyasla daha az dalgalanma ve kırışık oluşumu meydana getirirler.


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


-YÜZ
-MEME
-VÜCUT
-DOLGU
-CİLT
-SAÇ EKİMİ