Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR


izmir estetik doktoru hakan kerem

Doç. Dr. Hakan Kerem

1973 yılında Manisa’da doğdu. 1990 yılında Hacettepe  Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümününde  eğitimine başlayıp 1998 yılında aynı fakülteden Tıp Doktoru  ünvanı ile mezun oldu.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik  Cerrahi Anabilim Dalı’nı kazanarak 1999 yılında uzmanlık  eğitimi için ihtisasa başladı. Asistanlık eğitimi sırasında,  Temmuz 2004 ile Ekim 2004 tarihleri arasında, Amerika  Birleşik  Devletlerinin Michigan Eyaletindeki Southfield  şehrinde bulunan “Providence Hospital Plastic and  Reconstructive Surgery Section, Institute for Craniofacial and  Reconstructive Surgery” kliniğinde research fellow olarak  çeşitli araştırma projeleri ve operasyonlarda görev aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra tezini vererek 2005 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Mayıs 2005 ile Ekim 2005 tarihleri arasında İstanbul Levent’te bulunan ONEP Estetik-Plastik Cerrahi Kliniği’nde Prof.Dr.Onur Erol gözetiminde klinik fellow olarak çalıştı. 2009-2015 yılları arasında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı ve Yrd.Doçent olarak görev yaptı. 2015 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Doçent ünvanı kazanan Dr. Hakan Kerem iki erkek çocuk babasıdır. 2015 Eylül ayında üniversitedeki görevinden ayrılıp “Clarisse Clinic”i kurdu.


Kliniğimizden Görüntüler


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


yuz-estetigi
-YÜZ
gogus-buyutme
-MEME
vucut-estetigi
-VÜCUT
dudak-estetigi
-DOLGU
cilt-bakimi
-CİLT
sac-ekimi
-SAÇ EKİMİ