Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR


İzmir-Meme-Kucultme

İnsan vücudundaki her bir organın ayrı bir görevi bulunmaktadır. Bunlardan kadınlar için memenin önemini söylemek durumundayız. Çünkü meme sayesinde kadınlar çocuklarını emzirebilmektedir. Bu nedenle de memenin dik ve sağlıklı olması kadınların sorun yaşamaması adına önemlidir. Ancak zaman içerisinde memede sarkma veya dezenformasyonlar yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda ise ameliyat gerekebilmektedir. İşte tam bu noktada biz devreye girmekteyiz. Sağlık merkezimize başvuran kadınlara gerekli hizmeti sağlamakta ve onların sağlıklarını tekrardan kazanabilmeleri adına elimizden geleni yapmaktayız. Bunun için ise meme küçültme ameliyatı gerçekleştirmekteyiz.

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak hastanın gerçekten böyle bir ameliyata ihtiyacı olup olmadığına bakmaktayız. Bunun için de hastaya bazı testler uygulamakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu testler sonucunda hasta eğer ameliyatlıksa hastaya da bilgi vererek iznini almaktayız. Ameliyatın risklerinden, artılarından vs. bahsetmekteyiz. Böylece hastamızın aklında en ufak bir soru işareti kalmasının önüne geçmekteyiz. Sonrasında ise meme küçültme ameliyatının yapılacağı yere hastamızı nakletmekteyiz. Ameliyat sırasında sarkmış olan memenin dikleştirilmesine çalışmaktayız. Bunu yaparken de en kaliteli cerrahi aletleri kullanmaktayız. Sonrasında ise memenin küçültülmesi aşamasına geçmekteyiz. Birkaç saatlik bir cerrahi operasyonun ardından işlem başarıyla sonuçlanmaktadır. Ameliyat bittikten sonra belli bir süre meme uçlarınızın ağrıyabileceğinizi unutmamalısınız. Bu tamamen geçici bir durumdur ve reçete halinde size vereceğimiz kremlerle bu ağrının zaman içinde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Meme Küçültme Operasyonu Ne Kadar Tutar?

Biz işini hakkıyla yerine getiren bir sağlık merkezi olduğumuz için olaya ticari kaygılarla yaklaşmıyoruz. Bu nedenle de hastalarımızın sağlıklarına bir an önce kavuşabilmesi için meme küçültme ameliyatlarımızı cüzi rakamlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Meme Küçültme Fiyatları <— hakkında bilgi için tıklayın


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


yuz-estetigi
-YÜZ
gogus-buyutme
-MEME
vucut-estetigi
-VÜCUT
dudak-estetigi
-DOLGU
cilt-bakimi
-CİLT
sac-ekimi
-SAÇ EKİMİ