Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR

Liposuction, özellikle de deneyimsiz kişiler bu uygulamayı yapmaya kalkarlarsa, her zaman güzel sonuçlar vermeyebilir. Ucuz olduğu için cazip gelen vaatler, kısa yoldan hileli teknikler kullanılarak yapılan ameliyatlar ya da ameliyat sonrası dönemde eksik bırakılan tedavi süreci vs. bu tarz istenmeyen durumların oluşmasındaki temel nedenlerdir.


Liposuction uygulaması sonrası oluşan ve düzeltme gerektiren sorunları çözmek genelde çok zordur. Ayrıca bu sorunların çözümü için yağ transferleri, yağ greftleri, tamamen yeniden liposuction yapılması ve yağ aşılama gibi çok dikkat ve tecrübe gerektiren teknikleri kullanmak gerekir.

Revizyon liposuction ameliyatları normalden daha uzun sürebilir ve bunlar problemin doğası gereği oldukça maliyetlidir. Eğer ilk kez liposuction yaptıracaksanız, ya da yaptıracak birini tanıyorsanız, karar verirken sadece maliyeti baz almayın. Kötü bir sonucu düzeltmek genellikle ödeyeceğiniz fiyatın 3-4 katı fazlasını bulmaktadır ve deneyimli birine yaptıracağınız kadar iyi sonuçlar elde edemeyebilirsiniz.

Revizyon liposuction ameliyatına ihtiyaç duyulan en yaygın nedenler genellikle aşağıda örneklenen yumuşak doku hat bozukluklarıdır.

  • Düzensiz yağ çıkıntıları.
  • Derin çizgiler veya çukurluklar.
  • Sert topaklanmalar veya yara izi dokusu.
  • Kötü veya belirgin bir şekilde kapanmış yara izleri.
  • Sarkık cilt.
  • Yeterli hacmin alınmaması.
  • ”Şekillendirme” yetersizliği.

Revizyon liposuction uygulaması her hastaya göre zorluk, zamanlama ve maliyet açısından çok değişken olduğu için en iyi yöntem liposuction uygulamalarında deneyimli bir plastik cerrahtan konsültasyon muayenesi için randevu almaktır.

 

 

 


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


-YÜZ
-MEME
-VÜCUT
-DOLGU
-CİLT
-SAÇ EKİMİ