Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: 0 (232) 421 26 44 CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR


Selülit-Tedavisi


Kadınların Korkulu Rüyası Selülitler

Düzensiz beslenme alışkanlığı, sigara ve alkol kullanımı, stres ve hareketsizlik gibi etkenler bölgesel yağlanma ve selülit gibi sağlık problemleri doğuruyor. Daha güzel görünmek daha alımlı olmak neredeyse bütün kadınların ortak hayalidir diyebiliriz. Hanımlar her zaman çok daha ince bir görünüme sahip olmak isterler. Bunun için türlü yöntemler denemekten çekinmezler. Bu işle uğraşan yatırımcılar ise hanımların gerçekten ne istediğini ve ne hissetiğini anlıyorlar.

Aslında bir çoğumuzun bildiği selülit bir sağlık problemi olmaktan öte sağlıklı kadınlarda görülen ve çok ciddiye alınmaması gereken bir durumdur. Fakat bu durumdan rahatsız olan kadınlar için selülitlerden kurtulmak artık mümkün. Selülitlerden doğal yollarla kurtulabilmenin yanı sıra çeşitli müdahaleler ve operasyonlar neticesinde kurtulmak da mümkündür. Yoğun  talepten dolayı uzmanların üzerinde oldukça kafa yorduğu bu durum hanımlar tarafındanda oldukça ilgi gören bir konu haline geldi. VelashapeIII, yeni ve artık tüm dünyada kullanılan cerrahi müdahaleye alternatif olarak geliştirilmiş bir cihazdır. VelashapeIII bipolar-radyo frekans(RF) ve kızıl ötesi ışınlar aracılığıyla deri yüzeyine uygulamak suretiyle yapılan bir yöntemdir. Bu aletin asıl amacı liposuction yöntemine bir alternatif olarak sunulmak istenmesidir. Medyadan takip ettiğimiz kadarıyla bu işi de başarmış durumdadır. Bıçak altına yatmadan ve çok fazla acı hissetmeden bu yöntemi kullanmak kadınların ilgisini yoğunlaştırıyor.  Yanlızca 4 seansta bölgesel yağlanmalardan kurtulabileceğiniz gibi ciddi biçimde incelme elde etmek de mümkün. Hanımlar arasında mucizevi olarak bilinen bu aletin seansları da oldukça uygun bir maliyettedir. Güzelleşmek ve yaz başlamadan daha ince bacaklara sahip olmak isteyen hanımlar şimdiden gözlerini buna dikmiş durumdadır.

Kişinin vücut yapısına göre birkaç seansta etkisini göstermektedir. Uygulanan seanslarda herhangi bir acı olmamakta ve ilk 2 seanstan sonra etkisini gözle görülür şekilde arttırıyor bu mucize yöntem. Yaza başlamadan önce önünde kuyruklar oluşacağına eminiz. Yaz başlamadan önce daha ince bir görünüme ve daha ince bacaklara sahip olmak isterseniz  bu yöntemi denemenizi tavsiye ederiz.

 


 

VelashapeIII ile selülit tedavisi ve bölgesel zayıflama hakkında daha ayrıntılı bilgi ve klinik hasta fotoğrafları için lütfen http://velashape.com.tr/results/index.html adresini ziyaret ediniz.

 


 


Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları kliniğimizin en önemli uzmanlık alanlarıdır. En yenilikçi teknikleri, en az iyileşme süresi ile en güvenli ortamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Listelenen tüm işlemler, evrensel kozmetik cerrahi alanında en çok kabul görmüş tekniklerle, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle Doç.Dr. Hakan Kerem tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlere rehberlik etmek amacıyla listelenmiş olarak yer alan uygulamalarımızla ilgili bilgi alabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman 0232-4212644 numaralı telefondan özel bir muayene randevusu alarak doktorumuza danışabilirsiniz.


yuz-estetigi
-YÜZ
gogus-buyutme
-MEME
vucut-estetigi
-VÜCUT
dudak-estetigi
-DOLGU
cilt-bakimi
-CİLT
sac-ekimi
-SAÇ EKİMİ