Gösterişli Meme Büyütme Nedir? Nasıl Yapılır? İzmir’de gösterişli meme büyütme yaptıracaklara tavsiyeler

Eğer bikini, sütyen veya geceliğinizde biraz daha dolgun görünen, daha büyük ve yüksek profilli bir meme implantı düşünüyorsanız, “Gösterişli Meme Büyütme” ameliyatı sizin için uygun olacaktır.

Bu teknik, büyük meme implantlarının göğüs kafesinde birbirinden ayrık durması, yetersiz hazırlanmış implant cebi yüzünden dikdörtgen şeklini almış, son derece itici ve oldukça sahte bir görüntüye sahip olması yüzünden çıkan problemleri engellemek için tasarlanmış, özel ve gelişmiş bir yöntemdir. Geniş implantlar için yeterli alan hazırlamak özel bir beceri ve eğitim gerektirir ki “Gösterişli Meme Büyütme” tekniği tam da burada ortaya çıkar.

 

“Gösterişli Meme Büyütme” nedir?

Büyük boy implantları sahte bir görünüm yaratmadan yerleştirme tekniğidir. Kadınlar dikkat çekmemek adına genellikle büyük boy implantları istemezler. Bu teknik ise “komşu kızı” görünümünüzü koruyarak büyük boy implantları kullanabilmenize olanak sağlar. Büyük boy implantların yerleştirilmesi, doğal görünmeyen sonuçlardan kaçınmak adına, hassas cerrahi yöntemler ve vücut anatomisi hakkında ayrıntılı bilgi gerektiren bir işlemdir. Büyük boy implantların yanısıra bu teknikte daha belirgin ve kıvrımlı hatlar, canlı ve daha seksi bir görünüm sunan yüksek profilli meme implantları kullanılmaktadır. Yüksek profil meme implantlarının orantılı ve doğal durmaları için boyut açısından mutlaka bedeninize uyumlu olmaları gerekir. Bu nedenle implantlar, bu teknikte uzmanlaşmış ve deneyimli bir plastik cerrah tarafından yerleştirilmelidir.

 

“Gösterişli Meme Büyütme” ameliyatının, Klasik Meme Büyütme’den farkı nedir?

“Gösterişli Meme Büyütme”, geleneksel meme büyütmeden birçok yönde farklılıklar gösterir:

 

Daha Büyük İmplant: Daha büyük göğüslerin daha seksi olduğunu düşünenler sadece erkekler değildir, pek çok kadın da aynı şekilde düşünmektedir. Ancak birçok kadın striptizci gibi durmaktan korktuğu için büyük boy meme implantı taktırmaktan korkarlar. Bu teknik, üst meme eğimini koruyarak doğal ama daha seksi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

Daha Belirgin Kıvrımlar: Büyük boy implantlar her zaman daha belirgin kıvrımlar yaratır ama önemli olan bunu doğal görünümü koruyarak sağlayabilmektir. Bu tekniği geleneksel meme büyütmeden farklı olarak implantı farklı bir pozisyonda yerleştirir ve böylece bu özel teknik kullanılmadığında ortaya çıkacak olan sahte ve çok belirgin görüntü engellenmiş olur.

 

Daha Seksi İmplant Şekli: The Playmate tekniği sadece daha büyük bir boyut seçeneği sağlamaz aynı zamanda daha seksi şekil seçeneklerine de izin verir. Yüksek profilli implantlar genellikle ultra yuvarlak şekilli göğüsler ortaya çıkardığından çoğu kadın bu görüntüyü estetik bulmamaktadır. Eğer uygun bir şekilde kullanılırlarsa, yüksek profilli implantların ortaya çıkardığı yuvarlak şekilli göğüsler görsel olarak pek çok kadın için çekici olabilir ve “Gösterişli Meme Büyütme” tekniğinin sunduğu şey de işte tam olarak budur.

 

“Gösterişli Meme Büyütme” uygulaması için iyi bir aday mıyım?

İlk kez meme büyütme ameliyatı olacak kadınlar bu tekniği kullanabilirler ancak bazı istisnalar vardır. Her kadının yapısına uygun ve güvenli bir boyut sınırı vardır ve o sınır aşılırsa bazı nadir komplikasyonlar oluşabilir. Deneyimli bir plastik cerrah bu sınırın ölçülerinize göre ne olması gerektiğini ve “Gösterişli Meme Büyütme” tekniğinin size uygun olup olmayacağını söyleyebilecektir. Bazen önce ilk set implantları yerleştirip, deri esnedikten sonra daha büyük boyutlu olan implantları kullanmak gerekebilir. Ancak bu sadece çok büyük boyutlu implantlar için ya da göğüsler çok çok küçükse geçerlidir. Bunu öğrenmenin tek yolu bir randevu alıp muayene olmaktır. Böylece isteklerinizi plastik cerrahınızla tartışabilir ve uygulama için tıbbi bir değerlendirilmeye tabi olursunuz.