Burun Estetiği Nedir? Nasıl Yapılır? İzmir’de Burun Estetiği Yaptırmak İsteyenlere Tavsiyeler

Burun estetiği ameliyatı , kliniğimizde yapılan en özellikli ameliyatların başında gelmektedir. Son on senede gelişme kaydetmiş olan yeni teknikler ile, eskiden elde edilemeyen benzersiz estetik neticelere ulaşılabilen bir uygulamadır.

Burun, karmaşık yapısı, narinliği ve üç boyutluluğu yönünden bedende diğer hiçbir organda bulunmayan eşi benzeri olmayan bir anatomik yapıya sahiptir. Diğer kozmetik programlardan değişik olarak resmen bir heykel yontmaya benzer. Burun estetiği cerrahları üst düzeyde el becerilerine sahip olmalıdırlar. En yenilikçi teknikleri, en güvenilir ortamda, en kısa sürede yapmaktan gurur duyuyoruz. Burun estetiği ameliyatı, evrensel kozmetik yüz cerrahisi bölümünde kabul görmüş en son teknikler ile, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle ameliyatın son adımına kadar uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Burun Estetiği

 

Burun estetiği ameliyatı yumuşak dokunuşlar ve çok hassas anatomik düzenlemeler gerektirmektedir. Eğer operasyon, ameliyat tecrübesi çok olmayan eli ağır cerrahlar tarafından gerçekleştirilirse, burun anatomisinde bozulma, burunda ve yüzde aşırı şişme, ödem ve morarma daha çok görülecek, bundan dolayı iyileşme süreci de uzayacaktır.

 

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Normal Yaşama Dönüş Süresi

Konforlu burun estetiği hastalarımızın pek çoğu 4-7 gün süre ile özenle uyguladığımız ufak boyutlardaki burun ateli yardımıyla çok az acı, şişme ve morarma yaşarlar. Burun estetiği ameliyatları ardından göz çevresindeki morarma her zaman görülmesine rağmen kullandığımız tekniklerle burun estetiği ameliyatlarımızda bu hal gerektiğince azalabilmektedir. Hastalarımız yalnızca kapatıcı ile basitçe maskeleyebilecekleri çok ufak boyutlardaki burun morlukları ile bir hafta sonra günlük yaşamlarına ve işlerine geri dönebilmektedirler. Pek çok hasta günlük yaşamlarına ve işlerine operasyondan aşağı yukarı bir hafta sonra başlamakta ve programdan 10-14 gün ardından da çok sık ve ağır olmamak kaydıyla fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilmektedirler.

 

Ayrıca Burun estetiği hakkında detaylı bilgi yazımızı mutlaka okumalısınız.